Nasza nauka

Hydrinity przyspiesza rezultaty dzięki jedynemu tak skutecznemu kompleksowi kwasu hialuronowego.

Jaki jest sekret tak wysokiej jakości, skuteczności i precyzji działania serum Hydrinity?

Kwas hialuronowy, jakiego nigdy
wcześniej nie widziałeś

WIĘCEJ KWASU HIALURONOWEGO

Największa koncentracja kwasu hialuronowego (2x więcej) niż w jakimkolwiek innym produkcie wiodących marek 

DWIE MASY CZĄSTECZKOWE

Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy przyciąga wodę na powierzchni skóry działając silnie nawilżająco, zmniejszając widoczność drobnych linii i zmarszczek, jednocześnie zwiększając niezbędne rezerwy wilgoci, aby wzmocnić skórę i barierę ochronną oraz poprawić elastyczność. 

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika głęboko w skórę, dostarczając niezbędne peptydy i antyoksydanty, które, jak udowodniono, przywracają skórze zdrowie, gładkość i promienność.  

NIEZRÓWNANIE SKUTECZNY KWAS HIALURONOWY

Nasz silnie przeciwzapalny kwas hialuronowy szybko uruchamia procesy produkcji kolagenu i elastyny, jednocześnie zapewniając głębokie nawilżenie na wszystkich poziomach skóry.

Technologia PPM⁶ to połączenie naszego opatentowanego i unikatowego kwasu hialuronowego z 6 wyselekcjonowanymi i bardzo skutecznymi składnikami aktywnymi: potężnymi peptydami, antyoksydantami i ekstraktami pochodzenia roślinnego.

łańcuchy polipeptydowe

W przeciwieństwie do wielu preparatów peptydowych, PPM⁶ zawiera wszystkie 3 łańcuchy polipeptydowe znajdujące się w kolagenie, jednym z kluczowych elementów budulcowych skóry. 

Najwyższej jakości składniki aktywne

Oprócz naszych ukierunkowanych peptydów formułujemy matrycę PPM⁶ ze sprawdzonymi antyoksydantami, odmładzającymi ekstraktami roślinnymi i naszymi ekskluzywnymi cząsteczkami kwasu hialuronowego, aby naprawić, odnowić i chronić skórę.

Wielokierunkowe działanie

Nasz kompleks PPM⁶ pomaga chronić skórę przed wolnymi rodnikami i głęboko nawilża skórę, zapewniając jednocześnie integralność jej niezbędnych białek (kolagenu i elastyny) oraz keratynocytów (kluczowych komórek tworzących strukturę skóry), co skutkuje jędrniejszą, świeższą, gładszą i zdrowszą skórą. 

Działanie we wnętrzu i na powierzchni skóry

Nasza technologia PPM⁶ całkowicie wchłania się w skórę, pomagając naprawić i chronić jej zewnętrzną warstwę i jednocześnie złagodzić stany zapalne oraz zoptymalizować produkcję kolagenu, elastyny i keratynocytów w głębszych warstwach skóry. 

WYNIKI BADAŃ KLINICZNYCH

produkty hydrinity

RENEWING HA SERUM Z TECHNOLOGIA PPM6

HYDRINITY RESTORATIVE HA SERUM Z TECHNOLOGIĄ PPM⁶

HYACYN ACTIVE PURIFYING MIST MGIEŁKA OCZYSZCZAJĄCA

AGE RENEWAL KIT

RESTORATIVE KIT