Nasza historia

Firma swoje korzenie ma w medycynie regeneracyjnej...

O Hydrinity

Hydrinity to innowacyjna amerykańska marka, która powstała w 2022 roku wprowadzając na światowy rynek kosmeceutyków nową generację kwasu hialuronowego.

Firma swoje korzenie ma w medycynie regeneracyjnej. Przed wejściem na rynek kosmetyczny, zajmowała się opracowywaniem zaawansowanych produktów do pielęgnacji ran, urządzeń chirurgicznych i systemów podawania leków dla pacjentów onkologicznych i hematologicznych, wykorzystując swoją rewolucyjną technologię kwasu hialuronowego.

Raporty czołowych lekarzy klinicznych korzystających z produktów firmy ujawniły, że ich formuły na bazie unikatowego kwasu hialuronowego sprzyjają bardzo szybkiemu gojeniu i naprawie nawet poważnie uszkodzonej skóry u pacjentów poddawanych radioterapii. Wówczas odkryto niezwykłe i wyjątkowe właściwości tego niezwykłego składnika. Jednocześnie rozpoczęto analizy i testy nad  serum naprawczym i przeciwstarzeniowym przeznaczonym do pielęgnacji domowej. Po 3 latach niestrudzonych badań klinicznych, setkach receptur i eksperymentów prowadzonych przez zespoły naukowców i lekarzy, narodziła się marka Hydrinity.

Hydrinity przeprowadza i opiera się na badaniach naukowych, skupiając się na tworzeniu nowatorskich terapeutycznych produktów do pielęgnacji skóry. Produkty bazują na opatentowanej formule kwasu hialuronowego i technologii PPM6 w celu poprawy wyglądu i jakości życia pacjentów na całym świecie.

“Jesteśmy zobowiązani do formułowania produktów zawierających wyłącznie starannie dobrane, najwyższej jakości medycznej klasy składniki, posiadające rygorystyczne testy, nie tylko pod kątem działania, ale także tego jak współgrają ze sobą. Produkty Hydrinity są czyste, skuteczne i precyzyjnie opracowane – po prostu działają.”

Keith O’Briant 
Chief Executive Officer of Hydrinity 

Stawiamy czoła upływowi czasu poprzez nawodnienie do potęgi nieskończoności

Odkryj sekret młodej, zdrowej i promiennej skóry z naszymi opatentowanymi formułami. Bazując na synergii wysoko i niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, nasze produkty zapewniają optymalne nawilżenie, odmładzając i przywracając skórze jej naturalny blask.

Natychmiastowe rezultaty

Gwarantujemy naukowo udowodnione, spektakularne rezultaty w zaledwie 2 tygodnie.

Troska i zaangażowanie

Traktujemy Twoją skórę z taką samą troską, jak własną, dlatego nasze kosmetyki są stworzone z myślą o najwyższej jakości i skuteczności. Każdy produkt jest wynikiem starannego doboru składników, aby zapewnić Twojej skórze najlepszą pielęgnację.

Skinimalism

Hydrinity zapewnia spektakularne efekty poprzez stosowanie tylko 2 pompek 2 produktów 2 razy dziennie przez 2 tygodnie. Pożegnaj się ze skomplikowanymi i czasochłonnymi protokołami pielęgnacyjnymi, których wyniki pojawiają się po miesiącu lub dłuższym okresie stosowania. Daj nam 2 tygodnie, a my damy Ci piękną skórę. 

Jakość, skuteczność, precyzja

Formułujemy nasze produkty wyłącznie z najwyższej jakości składników, które spełniają surowe medyczne standardy bezpieczeństwa, skuteczności i czystości. Każdy składnik, który napędza naszą technologię PPM⁶, jest starannie wybierany po rygorystycznych testach, które wykazały jego silne indywidualne korzyści dla skóry i zdolność do zwiększania efektów naszych serum z kwasem hialuronowym. 

nasz cel

NIGDY NIE IDZIEMY NA KOMPROMIS

Twoja skóra to nasza skóra, dlatego jesteśmy w 100% zobowiązani i zaangażowani w opracowywanie produktów, które są całkowicie bezpieczne, skuteczne i kojące nawet dla najbardziej wrażliwych i delikatnych rodzajów skóry, w tym ze skłonnością do wyprysków, egzemy, łuszczycy i trądziku różowatego.

produkty hydrinity

RENEWING HA SERUM Z TECHNOLOGIA PPM6

HYDRINITY RESTORATIVE HA SERUM Z TECHNOLOGIĄ PPM⁶

HYACYN ACTIVE PURIFYING MIST MGIEŁKA OCZYSZCZAJĄCA

AGE RENEWAL KIT

RESTORATIVE KIT